OFERTA // FERIE I ZIMOWISKA DLA DZIECI


Kolonie i obozy w górach dla dzieci i młodzieży w sprawdzonych ośrodkach na terenie Polski. Oferujemy bogate i ciekawe programy tematyczne dla dzieci i młodzieży.

PROMOCJA ZIMOWA - 80 zł przy zakupie do 10.12.2018. Promocja obowiązuje przy wpłacie 50% wartości imprezy do 7 dni od zgłoszenia rezerwacji. Resztę należności należy wpłacić zgodnie z obowiązującymi warunkami uczestnictwa. Ilość miejsc w PROMOCJI ZIMOWEJ jest ograniczona i może zostać zamknięta przed planowanym terminem zakończenia. Oferty promocyjne nie łączą się z innymi zniżkami i promocjami (nie dotyczy programu lojalnościowego Ambasador Jaworzyny)

Zimowiska dla dzieci w górach

Ferie to wprost idealny czas na wypoczynek z dziećmi na świeżym powietrzu, połączony z odrobiną białego szaleństwa w malowniczych górach. W naszej ofercie przygotowaliśmy wyjazdy na ferie zimowe w Polsce i za granicą. Zimowa pogoda lubi płatać nam figle, ale dzięki długoletniemu doświadczeniu, wiemy gdzie zabrać uczestników, aby zyskać najlepsza warunki do jazdy. Znajdą w naszej ofercie coś dla siebie zarówno miłośnicy polskich kurortów zimowych, jak i ci, którzy preferują jazdę na stromych szlakach Alp.

Jazda na nartach dla początkujących i zaawansowanych

W naszej ofercie znajdą Państwo atrakcyjne zimowiska dla swoich dzieci, a także ciekawe propozycje na spędzanie wolnego czasu podczas ferii zimowych. Dzieci, które lubią aktywnie spędzać wolny czas, a w lecie z chęcią jeżdżą na deskorolce, podczas zimowiska w górach będą mogły udoskonalić jazdę na snowboardzie lub na nartach. Dla osób początkujących przygotowaliśmy lekcje z profesjonalnym instruktorem, dzięki czemu Państwa pociecha wróci z ferii z nową umiejętnością, a być może nawet pasją. To właśnie zimowe sporty dają im największą frajdę! W Jaworzyna Tour dbamy o atrakcje, gry, zabawy i wycieczki, tak aby żadne dziecko nie miało czasu na nudę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!