Dla rodziców // Informacje wyjazdowe


Szczegółowe informacje o godzinach wyjazdu i powrotu na poszczególne imprezy wraz z dodatkowymi dla Państwa informacjami.

ZIMA 2018

Runowo - 21.01-27.01.2018r.

 

Szczegółowe informacje wyjazdowe | Jaworzyna Tour

Uwaga – dotyczy imprez organizwoanych przez B.T. Jaworzyna Tour

Szczegółowe informacje o godzinie wyjazdu i powrotu zostaną podane na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy na stronie internetowej B. T. Jaworzyna Tour: www.jaworzyna.com.pl pod opisem oferty i w zakładce Dla Rodziców – Informacje wyjazdowe. Dokładne ceny podane są przy poszczególnych ofertach i obejmują wyjazdy z Krakowa Katowic, Warszawy, Wrocławia i Łodzi tylko i wyłącznie przy min. 6 osobach (transport busem), przy min. 10 osobach (transport PKP) lub za dopłatą. W przypadku mniejszej ilości wyjeżdżających osób, obowiązuje dopłata w wysokości 50 zł/os. UWAGA: przy przejazdach PKP uczestnicy obowiązkowo muszą mieć przy sobie ważną (aktualną) legitymację szkolną z nr PESEL. W przeciwnym wypadku Rodzic zobowiązany będzie dopłacić do pełnego biletu na przejazd w obydwie strony. OBOWIĄZKOWY ODBIÓR UCZESTNIKÓW DO LAT 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione.

 

Informacje wyjazdowe:

1. Na trasach antenowych (dojazdowych) możliwy transport mikrobusem, autobusem klasy turystycznej, PKP lub samochodem osobowym B. T. Jaworzyna Tour pod opieką pracowników. Uwaga! Przy przejazdach PKP obowiązkowo aktualna legitymacja szkolna z nr PESEL.

2. Wszystkie autobusy, busy przyjeżdżają do Katowic lub Krakowa, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo.

3. Przewoźnik i organizator nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może się wiązać z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych.

4. Zbiórka uczestników na trasach antenowych na 15 minut przed odjazdem.

5. W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 6 os./bus lub 10 os./PKP) na trasach antenowych biuro może zaproponować transport zastępczy (dodatkowo płatny 50 zł/os. + koszt przejazdu antenowego) lub odwołać połączenie antenowe.

6. Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze B. T. Jaworzyna Tour w Krakowie ul. Rynek Podgórski 7.

 

Miejsca odjazdów:

CZĘSTOCHOWA, parking przy Mc Donald’s przy trasie katowickiej - 100 zł

DĘBICA, Mc Donald’s przy obwodnicy trasy E4 - 185 zł

JASTRZĘBIE ZDRÓJ, ul. Rybnicka 6, parking pod JSW Zofiówka - 100 zł

KATOWICE, ul. Kopernika przy pomniku Ofi ar Katynia na pl. Andrzeja, cena przy ofercie lub dopłata 50 zł

KIELCE, Mc Donald’s, ul. Żytnia - 180 zł

KNURÓW, ul. Prusa 1, parking przy Lidlu - 70 zł

KRAKÓW, parking przy Parku Handlowym Zakopianka, ul. Zakopiańska 62, cena przy ofercie lub dopłata 50 zł

ŁÓDŹ, Dworzec Łódź Kaliska, parking przy głównym wejściu na dworzec PKP cena przy ofercie lub dopłata 50 zł

OPOLE, stacja Lotos przy autostradzie A4 i drodze nr 45 (kier. Krapkowice- Racibórz) – Rogów Opolski 150 zł

POZNAŃ, Dworzec PKS, stanowisko międzynarodowe - 375 zł

RADOM, Dworzec PKP, parking przez zegarem - 280 zł

RZESZÓW, ul. Piłsudskiego, parking przed Urzędem Wojewódzkim - 245 zł

WARSZAWA, ul. Przechodnia 2, (B. T. Jaworzyna Tour lub Pl. Bankowy) przy pomniku J. Słowackiego, cena przy ofercie lub dopłata 50 zł

WROCŁAW, parking, ul. Ślężna (róg z ul. Kamienną przy Wzgórzu Andersa) .Cena przy ofercie lub dopłata 50 zł