OFERTA // KOLONIE I OBOZY W POLSCE


Kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży w sprawdzonych ośrodkach na terenie Polski. Bogate i ciekawe programy tematyczne.

Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekają na chwilę wolności. Po skończonym roku szkolnym, zwieńczonym walką o najlepsze stopnie, każdemu zdolnemu dzieciakowi należy się zasłużony odpoczynek!

Oferujemy młodym podopiecznym wymarzone wakacje, które pozwalają odpocząć, ale i poszerzyć horyzonty - poprzez poznawanie nowych miejsc i ludzi. Takie wyjazdy zawsze pozostają niezapomniane, a dzieci wdzięczne rodzicom za możliwość spędzenia wyjątkowych chwil.

W naszej ofercie posiadamy wiele możliwości dotyczących zarówno wyjazdów w obrębie naszego kraju, jak i za granicą – podróżujemy do Grecji, Bułgarii czy Hiszpanii. Oprócz tego, oferujemy obozy tematyczne, które pozwalają wykształcić lub rozwinąć posiadane umiejętności bądź też po prostu rozbudzić ciekawość młodego poszukiwacza przygód.

Obozy windsurfingowe, tenisowe, survivalowe pod namiotami, jeździeckie, paintballowe czy taneczne, to tylko niektóre z naszych propozycji. Mamy też coś dla tych, którzy zamiast wysiłku fizycznego preferują umysłowy. Kto powiedział, że letni obóz musi wykluczać naukę - na przykład języka? Łatwo przecież połączyć przyjemne z pożytecznym! A taką możliwość dają właśnie obozy językowe.

Ciągle za mało? Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą – dzięki temu sami przekonacie się, że zawarliśmy w niej dosłownie wszystko, czego może szukać i potrzebować Wasze dziecko, myśląc o wakacyjnym odpoczynku. Jesteśmy pewni, że znajdzie pośród niej coś właśnie dla siebie!

Obozy sportowe dla dzieci i młodzieży

Każde dziecko marzy o tym, by móc przeżyć choć jedną prawdziwą wakacyjną przygodę. Letni czas daje ku temu idealne możliwości, a różnorodna oferta kolonii i obozów pozwala znaleźć tę idealną opcję.

Dużym powodzeniem cieszą się obozy sportowe, będące doskonałą alternatywą dla tradycyjnych obozów rekreacyjnych. Te stanowią nierzadko prawdziwe wyzwanie dla młodych osób, chcących rozwijać swoje umiejętności w danej dziedzinie.

Jedną z możliwości jest sportowy obóz piłkarski, dedykowany prawdziwym fanom futbolu. Będzie to dla nich wprost wymarzona szansa do udoskonalenia swojej gry. Dlaczego więc nie spróbować? Wspólne, prowadzone w miłej atmosferze ćwiczenia, z pewnością umocnią zapał młodego piłkarza.

Obozy piłkarskie to jednak nie jedyne wyjazdy sportowe, jakie oferujemy. Śmiało możemy polecić także obozy nad Morzem Bałtyckim, uwzględniające w programie naukę windsurfingu. Skądinąd dobrym rozwiązaniem mogą być także kondycyjne obozy multisportowe, pozwalające sprawdzić wytrzymałość młodej osoby.

Obozy survivalowe dla dzieci

Wakacje to czas odpoczynku i relaksu, ale i ciekawych, niezapomnianych przygód! To na te szczególnie liczą dzieci, nieustannie spragnione wrażeń i adrenaliny. Obozy survivalowe zawsze dostarczają niezapomnianych emocji!

Tradycyjny obóz czy kolonia? Wylegiwanie się na plaży, a od czasu do czasu gry i zabawy? Nuda! Dlaczego nie spróbować tym razem czegoś innego? Zakwaterowanie w wojskowych namiotach, bieszczadzki patrol, strzelectwo, biegi na orientację, noc przetrwania czy nauka samoobrony to tylko niektóre z elementów specjalnie opracowanego planu obozu.

To będzie prawdziwy test Twoich umiejętności. Nie tylko sprawdzisz się podczas różnego rodzaju zadań, ale i będziesz miał okazję nauczyć się nowych rzeczy, którymi potem dumnie pochwalisz się przed rodzicami i przyjaciółmi!

Gotowy, by podjąć wyzwanie?

Obozy konne dla dzieci

Szukasz pomysłu na nadchodzące wakacje? Liczysz na sporą dawkę dobrej zabawy, poznanie rówieśników oraz spędzenie przyjemnego czasu w otoczeniu malowniczych, cieszących oko krajobrazów? Cenisz sobie kontakt z naturą, a do tego jesteś prawdziwym miłośnikiem zwierząt? Zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas obozie konnym!

Nigdy nie miałeś okazji spróbować jazdy konnej? Nie szkodzi - wszystkiego Cię nauczymy! Co więcej, dołożymy wszelkich starań, byś mógł czuć się bezpiecznie. Twój komfort i zadowolenie są dla nas najważniejsze.

Przygotowaliśmy dla Ciebie także mnóstwo innych atrakcji - wyprawę samochodami terenowymi. spływ pontonami, rejs motorówką czy grę terenową na leśnej polanie. Możemy zapewnić, że z nami nie będziesz się nudzić.

Sprawdź naszą ofertę - dobrze zorganizowane wakacje są w zasięgu Twojej ręki!