Łomnica-Zdrój  - Zimowe Wczasy Rodzinne
1/11

Łomnica-Zdrój - Zimowe Wczasy Rodzinne


Ilość dni: 2-3-4-5-6-7

Wyżywienie: Oferta dostosowana do potrzeb Klienta

Zimowe Wczasy Rodzinne

Zimowe Wczasy Rodzinne

Ośrodek „Nad Potokiem” w Łomnicy Zdroju koło Piwnicznej położony jest w malowniczym miejscu, na stoku górskim tuż nad wodospadem na Potoku Wapiennik. Jest doskonałą bazą noclegową w Beskidach dla narciarzy, ponieważ w okolicy znajdują się tak popularne stacje narciarskie jak Jaworzyna i Słotwiny w Krynicy, Sucha Dolina w Piwnicznej oraz Dwie Doliny na Wierchomli. Liczne szlaki turystyczne prowadzą na szczyty (Kicarz, Łabowska Hala, Parchowatka), z których rozciągają się przepiękne widoki nie tylko na Beskidy, ale również na Tatry i Pieniny.

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek „NAD POTOKIEM” - do dyspozycji wczasowiczów pokoje 2, 3 i 4- osobowe z łazienkami, pokój 5-osobowy (3+2) z łazienką oraz pokoje 2 i 3- osobowe z umywalką. Na terenie ośrodka znajdują się stołówka, świetlica, kawiarnia z kominkiem, plac zabaw dla dzieci, parking.

TRANSPORT:

Dojazd własny. W przypadku przejazdu PKP Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość przywiezienia gości ze stacji kolejowej do ośrodka.

WYŻYWIENIE:

Oferta dostosowana do potrzeb klienta.

TERMINY:

Oferta dostosowywana do potrzeb klienta.

CENY:

  • Osoba dorosła 1-6 noclegów + wyżywienie FB (śniadanie, obiad, kolacja) 80 zł/doba
  • Osoba dorosła powyżej 6 noclegów  + wyżywienie FB (śniadanie, obiad, kolacja) 75 zł/doba
  • Osoba dorosła 1-6 noclegów + wyżywienie HB (śniadanie, obiadokolacja) 65 zł/doba
  • Osoba dorosła powyżej 6 noclegów + wyżywienie HB (śniadanie, obiadokolacja) 60 zł/doba

  • Dziecko do 12 lat + wyżywienie FB (śniadanie, obiad, kolacja) 55 zł/doba
  • Dziecko do 12 lat + wyżywienie HB (śniadanie, obiadokolacja) 45 zł/doba
  • Dziecko do lat 3 – bez świadczeń - Gratis

INFORMACJE NARCIARSKIE:

W pobliżu znajdują się następujące stacje narciarskie:

Stacja narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla - na terenie stacji funkcjonuje 7 wyciągów orczykowych oraz najdłuższa w Polsce, czteroosobowa linowa kolej krzesełkowa. Łączna długość tras zjazdowych wynosi ponad 4 km. Profesjonalnie przygotowane i utrzymanie nartostrad oraz opieka GOPR-u gwarantuje bezpieczeństwo, komfort i przyjemność z uprawiania narciarstwa.

Stacja narciarska Sucha Dolina - na terenie stacji działa 9 wyciągów. Do dyspozycji ponad 10 kilometrów tras o różnej skali trudności. Najdłuższa trasa liczy 1,5 km długości co wraz z 218 metrową różnicą poziomów czyni ją bardzo atrakcyjną nawet dla doświadczonych narciarzy.

Jaworzyna Krynicka - główną atrakcją tego ośrodka jest kolej gondolowa o długości 2211 m. Jest to najdłuższa i najnowocześniejsza kolejka tego typu w Polsce. Komfort i bezpieczeństwo jazdy zapewniają obszerne 6-osobowe kabiny. Ponadto czynne są również 4 wyciągi o łącznej długości prawie 2200 m. Trasy położone są na stokach wschodnim, południowym oraz polanach szczytowych.


Formularz zapytania o wycieczkę / zieloną szkołę


00357