OFERTA // AKADEMIA SZKRABUSIÓW


Specjalistyczne kolonie dla najmłodszych Klientów (5-11 lat). Ciekawe i atrakcyjne programy dostosowane do wieku uczestników.

Zorganizowane kolonie dla najmłodszych dzieci

Zastanawiają się Państwo, gdzie wysłać swoją pociechę w nadchodzącym sezonie letnim? Świetnie trafiliście, ponieważ kolonie i obozy dla dzieci są naszą specjalnością. Posiadamy różnorodną ofertę w sprawdzonych ośrodkach nad Morzem Bałtyckim oraz na terenie całej Polski, a pośród niej bogate i ciekawe programy tematyczne. Jesteśmy przekonani, że zachęcą one niejednego młodego poszukiwacza przygód na wyjazd na pierwszą kolonię!

Nad morzem czy w górach?

Darłówko, Dąbki, przepełniona turystami Łeba, czy równie chętnie odwiedzana Jastrzębia Góra? Kolonie dla dzieci nad Morzem Bałtyckim cieszą się dużą popularnością wśród małych uczestników. Jeżeli jednak bardziej przekonują Was malownicze górskie krajobrazy, co powiecie na położoną w malowniczej okolicy Białkę Tatrzańską, urokliwy Poronin, czy nieustannie cieszące się zainteresowaniem Bieszczady? W swojej ofercie mamy jeszcze więcej ciekawych propozycji na letnie kolonie. Pośród nich czekają piękne polskie miasta - wprost wymarzone na nadchodzące wakacje!

Dokładamy wszelkich starań, by dopasować ofertę odpowiednio do potrzeb naszych klientów. Rokrocznie zapewniamy dzieciom doskonale zorganizowany wypoczynek. Tym razem będzie tak samo - dołożymy wszelkich starań, aby Państwa pociecha wróciła z kolonii wypoczęta i zadowolona!

 

Najlepsze polskie kolonie dla dzieci!

Nasza firma istnieje już od ponad 23 lat, nieprzerwanie oferując doskonale zorganizowane kolonie, obozy i wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Solidna porcja rozrywki i zabawy w towarzystwie rówieśników, w otoczeniu malowniczych krajobrazów, zawsze pozostawia wyjątkowe wspomnienia!

Cel podróży: Polska, Europa, cały świat!

Atrakcyjne miejsca wypoczynku zarówno w Polsce, jak i w najpiękniejszych zagranicznych kurortach, wspaniała atmosfera oraz umiejętnie opracowane programy stanowią o sukcesie naszych letnich i zimowych wyjazdów, które nieustannie zyskują nowych zainteresowanych. Nasze wysiłki i osiągnięcia nie pozostają niedocenione - na swoim koncie mamy już kilka wyjątkowych nagród oraz tytułów.

Wykwalifikowana kadra dba o bezpieczeństwo dzieci

Dobro naszych młodych klientów jest dla nas najważniejsze. To dlatego tak dbamy o szkolenia, jak i odpowiedni dobór kadr, które czuwają nad bezpieczeństwem podopiecznych, będąc zawsze gotowymi do udzielenia pomocy i niezbędnego wsparcia. Zarówno polskie, jak i zagraniczne wycieczki organizowane przez Jaworzyna Tour są w pełni bezpieczne, a naszym podopiecznym gwarantujemy wyłącznie dobrą zabawę!

Letnie kolonie, obozy zagraniczne, kursy kwalifikacyjne

W naszej ofercie znajdują się zarówno polskie kolonie i wycieczki, jak i obozy zorganizowane poza granicami naszego kraju – dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat. Posiadamy także atrakcyjne propozycje dla studentów i dorosłych, a wśród nich między innymi szkolenia dla firm, czy wycieczki organizowane na zamówienie. Nieustannie dostosowujemy naszą ofertę do odpowiednich grup wiekowych, a nasi klienci – niezależnie od wieku – są zadowoleni z poziomu naszych usług!