OFERTA // KOLONIE I OBOZY W POLSCE


Kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży w sprawdzonych ośrodkach na terenie Polski. Bogate i ciekawe programy tematyczne.

 

Już czas zacząć planować wakacje dla dzieci. Biura turystyczne oferują przeróżne oferty, a ich natłok powoduje, że nie wiesz na co się zdecydować. Jaworzyna to firma, która już od wielu lat z sukcesem organizuje obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat. Wiemy jak zadbać o bezpieczeństwo i dobrą zabawę Twoich pociech. Jeżeli chcesz wysłać swoje dziecko na sprawdzony obóz, zapoznaj się z naszą ofertą! Znajdziesz tu obozy sportowe, piłkarskie, konne, survivalowe, językowe, rekreacyjne i wiele innych, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

Obóz czy kolonia? Zaplanuj wakacje dla Twojego dziecka!

Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekają na chwilę wolności. Po skończonym roku szkolnym, zwieńczonym walką o najlepsze stopnie, każdemu zdolnemu maluchowi należy się zasłużony odpoczynek, taki jak obóz dla dzieci.

Oferujemy młodym podopiecznym wymarzone wakacje, które pozwalają odpocząć, ale i poszerzyć horyzonty - poprzez poznawanie nowych miejsc i ludzi. Takie wyjazdy zawsze pozostają niezapomniane, a dzieci wdzięczne rodzicom za możliwość spędzenia wyjątkowych chwil.

Najlepsze obozy i kolonie sportowe tylko z Jaworzyna Tour

W naszej ofercie posiadamy wiele możliwości dotyczących zarówno wyjazdów w obrębie naszego kraju, jak i za granicą – podróżujemy z dziećmi na obozy i kolonie do Grecji, Bułgarii czy Hiszpanii. Oprócz tego, oferujemy obozy tematyczne (sportowe, konne, piłkarskie, survivalowe), które pozwalają wykształcić lub rozwinąć posiadane umiejętności bądź też po prostu rozbudzić ciekawość młodego poszukiwacza przygód.

Obozy windsurfingowe, tenisowe, survivalowe pod namiotami, jeździeckie, paintballowe czy taneczne, to tylko niektóre z naszych propozycji. Mamy też coś dla tych, którzy zamiast wysiłku fizycznego preferują umysłowy. Kto powiedział, że letni obóz dla dzieci musi wykluczać naukę - na przykład języka? Łatwo przecież połączyć przyjemne z pożytecznym! A taką możliwość dają właśnie obozy językowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą wakacyjną dla dzieci i młodzieży