Paryż - Disneyland
1/7

Paryż - Disneyland


Ilość dni: 6

Wyżywienie: 3 śniadania kontynentalne, 4 obiadokolacje serwowane

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

1 dzień

Wyjazd z Krakowa w godzinach popołudniowych (godziny wyjazdu z innych miast do uzgodnienia). Przejazd przez Niemcy do Francji.

2 dzień

W godzinach popołudniowych postój na terenie Francji w restauracji self-service na obiadokolację. Następnie zakwaterowanie w hotelu na przedmieściach Paryża, nocleg.

3 dzień

Śniadanie. Przejazd do PARYŻA, zwiedzanie miasta, m.in.: Akademicka Dzielnica Łacińska: Sorbona – uniwersytet paryski, Panteon – mauzoleum wybitnych Francuzów, Ogrody Luksemburskie, przejście w stronę Wyspy La Cite położonej na Sekwanie, połączonej z obydwoma brzegami Paryża ośmioma mostami – Katedra Notre-Dame przed którą na dziedzińcu znajduje się Punkt Zero, wyznaczający odległość z Paryża do wszystkich miejscowości Francji, Święta Kaplica, Conciergerie. Następnie przejazd do dzielnicy Montmartre: Plac Pigalle, Moulin Rouge, Plac du Tertre, Bazylika Sacre-Coeur. Czas wolny. Obiadokolacja w restauracji self-service. Wieczorem przejazd pod Wieżę Eiffla, możliwość wyjazdu na wieżę. Powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień

Śniadanie. Przejazd pod Łuk Tryumfalny, spacer Polami Elizejskimi – reprezentacyjną aleją Paryża, Plac de la Concorde z obeliskiem z Luksoru, Ogrody Tuileries, zwiedzanie z przewodnikiem Luwru – jednego z największych muzeów na świecie, podzielonego na kilka działów, gdzie zobaczyć można m.in. rzeźbę Nike z Samotraki czy obraz Leonarda da Vinci Mona Lisa. Czas wolny. Obiadokolacja w restauracji self-service. Przejazd w stronę Pont de l’Alma, wieczorny rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu, nocleg.

5 dzień

Śniadanie. Przejazd do  DISNEYLAND PARIS, całodzienny pobyt w parku rozrywki, który jest idealnym miejscem zabawy dla każdego, w każdym wieku! Park składa się z 5 krain – przygoda do potęgi piątej! Main Street U.S.A. to spacer wśród kamieniczek w stylu wiktoriańskim rodem z początku XX wieku, wozy konne, pierwsze automobile i kolej parkowa zapraszająca na przejażdżkę wokół całego parku. Frontierland to Dziki Zachód w swej najbardziej ekscytującej odsłonie – rejs parostatkiem, Big Thunder Mountain, Dom Strachów, wioska Pocahontas. Fantasyland to kraina gdzie najpiękniejsze opowieści zainspirowane bajkami Disneya stają się rzeczywistością. Spotkamy Alicję z Krainy Czarów, Królewnę Śnieżkę, Dumbo, Piotrusia Pana, Śpiącą Królewnę. Adventureland to wiszące mosty, piracki galeon Kapitana Haka, Indiana Jones i Świątynia Zagłady, rejs w poszukiwaniu skarbu, Piraci z Karaibów i wielka bitwa. Discoveryland to podróż w stronę przyszłości – walka świetlnymi mieczami, strzelanie laserem do celu z Buzzem Astralem, podróż za kierownicą sportowego auta wśród hollywoodzkich wzgórz Autopii czy w wagoniku superszybkiej kolejki galaktycznej na Space Mountain: Mission 2. Przez cały rok i każdego dnia w parku odbywają się zabawy, pokazy i parady. Warta polecenia jest zwłaszcza parada Once Upon A Dream, podczas której bohaterowie bajek, filmów i seriali Disneya prowadzeni przez Myszkę Miki z Przyjaciółmi codziennie biorą we władanie uliczki wokół Main Street U.S.A. Obiadokolacja na terenie parku. Wyjazd w drogę powrotną do Polski w późnych godzinach wieczornych. Przejazd przez Niemcy.

6 dzień

Powrót do kraju w godzinach wieczornych.

 

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem klasy lux (WC, DVD, barek, klimatyzacja) na trasie wycieczki,
  • opłaty drogowe i parkingowe,
  • 3 noclegi w hotelu 2*/3* na przedmieściach Paryża (pokoje 2, 3-os. z łazienkami),
  • wyżywienie: 3 śniadania kontynentalne, 4 obiadokolacje serwowane,
  • opiekę pilota,
  • ubezpieczenie NNW do 15.000 zł, KL do 10.000 EUR i bagażu do 800 zł (Signal Iduna),
  • podatek VAT.

 

Dodatkowe informacje:

  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo,
  • należy posiadać ważny paszport lub dowód osobisty,
  • kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Formularz zapytania o wycieczkę / zieloną szkołę


75202