Rabka-Zdrój - Zakopane
1/4

Rabka-Zdrój - Zakopane


Ilość dni: 3

Wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

1 dzień

Zbiórka uczestników (godzina zależna od miasta wyjazdu). Przejazd do RABKOLANDU – magicznego miejsca, uważanego przez wielu fachowców branży parków rozrywki za najsympatyczniejszy i najlepiej zorganizowany park rozrywki w Polsce. Znajduje się tu 16 ulic i 6 placów. Na wejściu gości wita kataryniarz w stroju góralskim opowiadający śmieszne historyjki, a magię miasteczka kreują ruchome figury, których jest obecnie 254, a część z nich tworzy Teatry Ruchomych Figur. Jest tu też Wesoła Farma, Cyrk Wielki, Straszny Dwór. W sumie znajdują się tu aż 22 miejsca – pełne ruchu, bogactwa kolorów oraz oryginalnych postaci. Oczywiście w parku nie brakuje również karuzel, których jest aż 34. W ofercie oprócz popularnych w innych parkach urządzeń jak Koło Widokowe, Balerina czy Autodrom znajdują się wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju atrakcje jak Latający Autobus, Pontony czy ekstremalny Music Express. Jest tu też Muzeum Orderu Uśmiechu, gdzie wydawane są wyjątkowe w skali światowej odznaczenia – „Ordery Uśmiechu”, przyznawane dorosłym na wniosek dzieci. Te słoneczne odznaczenia są zazwyczaj przyznawane w okolicach Dnia Dziecka. Po zabawie w Rabkolandzie spacer Leśną Ścieżką Edukacyjną powstałą w 2004 roku z myślą o turystach i okolicznych mieszkańcach, którzy szukają odpoczynku wśród pięknej przyrody, a jednocześnie mają ochotę na spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny. Przejazd do obiektu w okolicach Zakopanego, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Przejazd do ZAKOPANEGO, spacer po mieście, w programie m.in.: Mała i Wielka Krokiew – wyjazd kolejką krzesełkową na Wielką Krokiew, skocznię narciarską nazwaną imieniem narciarza Stanisława Marusarza; jest największą skocznią narciarską w Polsce o punkcie konstrukcyjnym usytuowanym na 120 metrze, spacer główną ulicą Zakopanego – Krupówkami, wjazd kolejką na Gubałówkę, spacer w stronę Butorowego Wierchu, zjazd kolejką, powrót pieszo do centrum Zakopanego, czas wolny. Następnie przejazd do Białki Tatrzańskiej, 2,5h pobyt na terenie TERMA BANIA. Jest to kompleks basenów – na bazie wód termalnych – część krytych, część na wolnym powietrzu. Najbardziej atrakcyjna jest Strefa Głośna wyposażona w baseny o największej powierzchni wody. Zlokalizowano w niej trzy podstawowe niecki rekreacyjne, wieżę i lądowiska zjeżdżalni oraz pięć wanien bąbelkowych. Baseny wyposażone są w urządzenia wave-ball generujące sztuczną, stojącą falę, karuzele wodne z wodospadami, gejzery, armatki, kaskady wodne, a także w ściankę alpinistyczną. Na terenie kompleksu zlokalizowano także miejsca do leżakowania z widokiem na panoramę Tatr. Powrót do obiektu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie. Wycieczka do DOLINY KOŚCIELISKIEJ z przewodnikiem tatrzańskim – jednej z najpiękniejszych i z najchętniej odwiedzanych dolin w Tatrach. Jest to druga co do wielkości dolina po polskiej stronie Tatr – pod tym względem ustępuje miejsca jedynie Dolinie Chochołowskiej. Przez dolną jej część przepływa Potok Kościeliski, a górną tworzą krystaliczne skały o zbójnickich kształtach i nazwach. Z kolei liczne rwące górskie potoki płynące w skałach wyżłobiły większe i mniejsze szczeliny, które na przestrzeni lat zmieniły się w jaskinie. Do najsłynniejszych, a zarazem najchętniej odwiedzanych należy Jaskinia Mroźna. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

DODATKOWO

Istnieje możliwość przedłużenia wycieczki o 1 dzień / SŁOWACJA – Dolina Demianowska.

Przejazd na Słowację (konieczne dowody osobiste lub paszporty) do Doliny Demianowskiej. Jest najbardziej znaną i najczęściej odwiedzana doliną Tatr Niskich. Zwiedzanie Demianowskiej Jaskini Wolności odkrytej w 1921 roku. Możliwość wyjazdu kolejką linową na Chopok.

Kalkulacja programu 4-dniowego przygotowywana jest na życzenie grupy.

Ważne! Kalkulacja przygotowywana na zapytanie grupy.

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem, 
  • opłaty drogowe i parkingowe, 
  • 2 noclegi, 
  • 2 śniadania, 2 obiadokolacje, 
  • opiekę pilota, 
  • ubezpieczenie NNW,
  • VAT.

 

Dodatkowe informacje:

  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz usługi lokalnych przewodników płatne dodatkowo,
  • grupy szkole powinny posiadać aktualne legitymacje,
  • kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie. 

strona z katalogu


Formularz zapytania o wycieczkę / zieloną szkołę


17235