Dla rodziców // Ważne informacje dla Rodziców


UWAGA! Zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży,  rodzic w dniu wyjazdu jest zobowiązany do podpisania oświadczenia o stanie zdrowia dziecka oraz do zapoznania się z regulaminem.

REGULAMIN oraz OŚWIADCZENIE

 

 

Biuro Turystyki Jaworzyna Tour jest organizatorem kolonii letnich.

Wychowawcy i instruktorzy dobierani są starannie, biorąc pod uwagę ich doświadczenie i zaangażowanie.
Biuro Turystyki Jaworzyna Tour gwarantuje instruktorów narciarskich i snowboardowych, którzy decydują o wyborze stoków po zapoznaniu się z umiejętnościami narciarskimi czy snowboardowymi uczestników, z zachowaniem bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Przypominamy, iż instruktorzy nie biorą odpowiedzialności za przygotowanie sprzętu do jazdy (np. regulacja wiązań, smarowanie).

Uwaga - na naszych zimowiskach i obozach zimowych uczestnicy obowiązkowo muszą posiadać kaski ochronne.
Dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Do Państwa dyspozycji podane zostaną przy informacjach wyjazdowych całodobowe telefony alarmowe do biura i Dyrekcji (na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy).

Biuro Turystyki Jaworzyna Tour gwarantuje dobór wiekowy uczestników.
Dokładamy wszelkich starań aby uczestników zajmujących jeden pokój nie dzieliła różnica wieku większa niż 3 lata.

Wszystkie imprezy Biura Turystyki Jaworzyna Tour są zgłoszone do Kuratorium Oświaty.

Współpracujemy wyłączenie z zaufanymi firmami transportowymi, których autokary są bezpieczne i komfortowe.
Ze względu na ograniczone miejsce w autokarowych lukach bagażowych każdy uczestnik może zabrać ze sobą tylko jeden komplet sprzętu narciarskiego lub snowboardowego.

Zapewniamy Państwa, że dołożymy wszelkich starań aby Państwa dzieci wróciły z wyjazdów zadowolone i pełne wrażeń.
Jesteśmy otwarci i szczególnie cenimy sobie Państwa sugestie, dlatego pod adresem e-mail: opinie@jaworzyna.com.pl mogą Państwo dzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami i opiniami w czasie trwania oraz po zakończeniu wyjazdu.

UWAGA
Prosimy o wypełnienie i podpisanie karty kwalifikacyjnej (kolonijnej) oraz przekazanie jej do biur Jaworzyna Tour bezpośrednio,
korespondencyjnie lub za pośrednictwem biur agencyjnych do 7 dni przed wyjazdem. Karta dostępna jest na naszej stronie internetowej: www.jaworzyna.com.pl (pod każdą ofertą).