Najlepszym prezentem dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego będzie wyjazd za granicę. Pod opieką doświadczonych wychowawców młodzież może bezpiecznie zwiedzić najciekawsze zakątki w Europie, a przy okazji będzie się świetnie bawić. Nasze zagraniczne obozy słyną z fachowej kadry, profesjonalnie opracowanego harmonogramu zajęć, a także dużej dozy rozrywki. W każdym miejscu staramy się łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego dbamy zarówno o relaks, jak i czas na naukę.

OBOZY MŁODZIEŻOWE ZA GRANICĄ

Wypoczynek na słonecznej plaży, codzienne kąpiele w basenie, czy zwiedzanie okolicznych zabytków. Wszystko to oferujemy młodzieży na zagranicznych obozach z Jaworzyna Tour. Gwarantujemy przejazd nowoczesnym autokarem lub przelot samolotem! Organizowane przez nas zagraniczne obozy językowe, sportowe i rekreacyjne odbywają się w atrakcyjnych kurortach, egzotycznych państwach i multikulturowych stolicach.

ZAGRANICZNE PRZYGODY Z JAWORZYNA TOUR

Pobyt na obozie za granicą dla nastoletniego dziecka może być pierwszym kontaktem z inną kulturą. Takie doświadczenie kształci i staje się pamiątką na całe życie. Jako rodzic możesz być pewien, że Twoja pociecha zdobędzie na nim nowe umiejętności, nawiąże przyjaźnie i nauczy się samodzielności z dala od domu. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na obozy młodzieżowe na Malcie, Cyprze, Francji, Włoszech, Chorwacji, Hiszpanii i wielu innych krajach. Gwarantujemy niezapomniane przygody i zabawę pod okiem wykwalifikowanych wychowawców.